Čo Vám ponúkame

LÍNIA ORIGINAL

Línia Original sa skladá z najznámejších štandardov. Objavte naše svietidlá umiestnené v známom Kube St Tropez v nádhernom spojení so Stredozemným morom.... Pozrite si produkty Original pod snehom v horskej chate Mont d’Arbois of Megève, v pozoruhodnom príbytku na Palma de Mallorca a taktiež oslavu svetla v Theatro de Grenoble.

LÍNIA FRENCH CONNECTION

Priamo na brehu Atlantického oceánu, iba niekolko kilometrov od Essaouira sa nachádza stredisko So tel Mogador Golf and Spa, ktoré otvorilo svoje brány spolocnosti Smart and Green pre prezentáciu línie French Connection. Tento päthviezdickový hotel nesie znaky špickovej architektúry, pricom spája súcasné inšpirácie s orientálnymi prvkami. Pozývame Vás práve do týchto vysnených priestorov...

Špeciálne doplnky

S T R A P I T !

Balíček Strap it! bol navrhnutý pre inteligentné a jednoduché používanie. Teraz môžete svoju prenosnú lampu umiestniť do vody alebo ju zavesiť kamkoľvek úplne ľahko. Balík Strap it! obsahuje nastaviteľnú úchytku pre pripevnenie a zavesenie; háky, plavák, kábel a záťažové vrecúško pre zaistenie lampy vo vode.

S U N L I T E

Solárna nabíjačka SUNLITE v spojení s technológiou LED ponúka jedinečný koncept inteligentného a ekologického prenosného svetla.

• Fotovoltaický solárny panel

• Energia: interná batéria pre zvýšenie samostatnosti lampy až do 4 hodín

• Zabudovaný kompas a stojan pre nasmerovanie panela

• Vodotesné – IP56

• Kompatibilná žiarovka

Nové služby

Odborné poznatky SanLight sú Vám k službám pri navrhnutí Vašich svietidiel

Naše služby

Produkty sledujeme od ich návrhu až po ich výrobu. Ponúkame modulárne systémy a technológie spolu s osobnou podporou pre realizáciu vašich projektov. Naše technické vymoženosti prispôsobujeme Vašim potrebám, aby sme Vám dokázali ponúknut jedinecné a spoznatelné produkty s úpravou šitou na mieru, exkluzívnymi rozptylovacmi a inteligentnými doplnkami.